VideoVideo

Jak si přilákat nové zákazníky pomocí sociálních sítí?

Jistě tušíte, že prezentovat svou značku pouze na webových stránkách v dnešní době zdaleka nestačí. Sociální sítě v online světě hrají velkou roli a je třeba se přizpůsobit situaci.
 
Jaké informace a jakým způsobem je sdílet, abychom dosáhli co největší efektivity?
 

Štítky: 

Hlavní roli v současném marketingu hraje video

Snaha prodat je motorem komunikace a aktivit s ní spojených. Všichni nicméně víme, že jde o nesnadný proces, kdy je potřeba brát v úvahu velké množství proměnných. A tak se ptáme: Co zákazníkům sdělit především? Jakou formou jim to sdělit, aby to mělo co největší dopad na prodeje?

Štítky: 

Video v e-mail marketingu

Díky masovému spamingu, který se v Čechách rozrostl, dnes někteří marketéři e-mail marketing podceňují. Faktem je, že open rate mailů stále klesá, což bezpochyby způsobil poslední krok Seznamu se zavedením položky HROMADNÉ, ale také forma, jakou je většina mailingů vedená. Dobře vedený e-mail marketing umí přivést zaujaté klienty přímo k objednávce v e-shopu a sklízet zajímavé konverze. Jde jen o to, abyste mailingy nedělali jen pro sebe, s hlavní myšlenkou prodat, ale mysleli především na své klienty.
 

Štítky: 

Kolik stojí video?

To je nejkrutější otázka, kterou můžeme jako video produkce dostat. Když znám rozptyl všech možností a technologií, které jsou dnes k dipozici a když nechám jenom trochu pracovat fantazii, mohu s klidem říct, že 2.000 Kč a nebo taky 20.000.000 Kč. Obojí je naprosto reálné a přesto videa, která vyrobíme, stojí tu 50.000 Kč, tu 300.000 Kč, tam 1.500.000 Kč nebo onde 18.000 Kč.

A TEĎ VÁŽNĚ! TAK KOLIK STOJÍ TO VIDEO?

Štítky: 

Jak natočit video, aby fungovalo?

Základní otázka: jak udělat to či ono. Otázka, která provází v patřičných obměnách všechno lidské dění. Jak ušít oblečení? Jak postavit dům? Jak uvařit jídlo? Na všechny tyto otázky nelze odpovědět jinak než otázkou: Jaké oblečení? Jaké video? Jaký dům? K čemu by měl ten dům sloužit? Co si od něj slibujete?

CO POTŘEBUJETE NA ZAČÁTKU VĚDĚT?

Jsem praktický člověk, duší obchodník, který umí počítat, marketér, který chce, aby se z lesa ozývalo, jako když do něj volám. Proto všem radím, aby se nejdříve zamysleli nad tím,

Štítky: 

S novým rokem nový projekt

Letošní rok (2013) byl pro nás, seventy7, velmi plodný co do množství nových aktivit, nových klientů a nového uspořádání agentury. O tom taky někdy napíšu. Ale v tuto chvíli bych se chtěl zastavit u zcela nové aktivity, která bude aspirovat na nejlepší počin agentury vůbec. ...
Ještě vás budu chvilku napínat. :-)

Štítky: 

Subscribe to RSS - VideoVideo