Nový vizuální styl projektu VideoVideo

03/07/2015
Náš projekt VideoVideo má novou tvář.
 
Začátkem roku 2014 jsme přišli se skvělým projektem VideoVideo - hodně videa za málo peněz. Samozřejmě se jedná o profesionální videa se vším všudy, takže nechybí ani scénárista, režisér nebo voice over. 
 
Koncept je jednoduchý - videa nabízíme formou předpřipravených výhodných balíčků. Ať už jsou to videa produktová, odborná nebo třeba návodná. Zajistíme vše, co k tomu patří - od scénáře po postprodukci.
 
Léto je v plném proudu a my jsme se rozhodli obměnit tvář projektu VideoVideo
 
Podívejte se na náš nový web www.videovideo.cz a pokochejte se krásným designovým zpracováním našeho šikovného kreativního týmu. Malý tip pro všechny komunikační profesionály: určitě nepřehlédněte možnost stažení našeho ebooku, který vám dá další rady a inspiraci, jak videomarketing využít na plno.
 
Kromě hlavního webu VideoVideo jsme vytvořili i landing pages, neboli cílové stránky. Všichni marketéři jistě ocení naši první landing page - videomarketing.videovideo.cz, kde se dozví plno informací z odvětví videomarketingu. A pro všechny ostatní “ne”marketéry jsme připravili druhou landing page - videoprodukce.videovideo.cz, která obsahuje podstatné informace, proč vlastně video mít.
 
Sledovat nás můžete samozřejmě i na YouTube a Facebooku. Když nám dáte “lajk”, budeme rádi. :)
 
Doufáme, že se vám naše nová tvář projektu VideoVideo líbí a přejeme vám krásné slunečné léto.