Luxusní galavečer se povedl

10/04/2015

Galavečer je za námi a my se můžeme radovat z dalšího povedeného eventu.

Tentokrát jsme galavečer organizovali pro našeho klienta Rémy Cointreau u příležitosti degustace prémiového koňaku Louis XIII.

Příprava byla dlouhá, ale výsledek stál za to! Byli jsme kreativní od začátku do konce a event doslova ušili na míru.

Naším cílem bylo vyzdvihnout cílové skupině (bohatí muži 40+) hlavní atributy tohoto koňaku “luxus, jedinečnost, majestátnost” a přinést tak hostům i klientům nevšední zážitek. Ze dvou uvažovaných “site-specific” konceptů nakonec zvítězil sakrální prostor odsvěcené kaple Sacré Coeur, který nám dokonale vystihoval základní atributy v konceptu mysterióznosti.

Důležitým prvkem celého večera měl být nevšední a jedinečný zážitek, proto jsme plno atributů nechali vyrábět na zakázku, abychom získali originální díla. 

Pozvánka na akci měla nevšední detail - byla zahalena v krajce. 

Nechali jsme navrhnout a ušít divadelně dramatické kostýmy pro hostesky. 

     

Atmosféru celého prostoru jsme zajistili působivými světelnými efekty, ale také dekoracemi. Snažili jsme se spojit moderní technologii s mystičnem a luxusem. 

Dekorace se skládala z laserových efektů, UV světla, 3D holografického zobrazení produktu a TV plazem na projekce orámovaných ve starožitných zlatých rámech.

Celým večerem provázela televizní moderátorka a modelka Jana Marečková. 

     

Pět chodů galavečeře nachystal věhlasný šéfkuchař Titus Eliáš. 

     

Celý program zahájily nádherné tanečnice ve strečových látkách. 

Vrchol večera, degustace koňaku Louis XIII, byl zahájen opravdu velkolepě - průvod tajemných modelek odhalil nadživotní láhev koňaku, na kterou se následně promítal působivý videomapping o zrodu koňaku doprovázený tanečním vystoupením.

Hosté si galavečer maximálně užili a klient byl opravdu spokojený. Co víc si přát? Možná jen další event, na kterém bychom se opět kreativně “vyřádili”. :)